Eesti English Русский


KOOSTÖÖ:
 
    

FÜSIOTERAPEUDI VASTUVÕTT

Füsioterapeudi vastuvõtul leitakse lahendus erinevatele skeletilihassüsteemi probleemidele. On selleks siis igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav valu, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem.

Füsioterapeudi tööülesanded on kliendi funktsionaalsete võimete hindamine ja parandamine, kliendi nõustamine ning abivahendite kohandamine. Kliendi funktsionaalsete võimete parandamiseks kasutab ta kehalisi harjutusi, massaaži ja erinevaid füüsikalise ravi meetodeid.

Füsioteraapia protsess koosneb erinevatest etappidest: füsioterapeutilisest hindamisest, füsioteraapia planeerimisest ja teostusest ning seatud eesmärkidele hinnangu andmisest.
                                                                                                            
Vastuvõtule minnes võiks olla (seljas või kaasas) sportlik riietus.

Füsioterapeudi vastuvõtule ei ole vaja saatekirja, kuid on vajalik eelnev registreerimine, mis toimub isikukoodi alusel.


Vastuvõtuajast/uuringust loobumisel palume teavitada Spordimeditsiini SA registratuuri soovitavalt 24 tundi enne märgitud aega tel 699 6515, 699 6545 või e-posti teel admin@sportmed.ee.
 
Vastuvõtuajast/uuringust loobumisest mitteteatamisel jätab Spordimeditsiini SA endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada, kuni varasemale vastuvõtule/uuringule "mitteilmumine" on tasutud vastavalt kehtivale hinnakirjale.
 

Koduleht Elitec'st