Eesti English Русский


KOOSTÖÖ:
 
    

25/04/2016 14:25  Kutse seminarile KAELA PIIRKONNA VAEVUSED
Liikumistervise innovatsiooni klaster SportEST koostöös klastri partneri, Füsioteraapia Kliinik OÜ-ga, kutsub seminarile.
 
Füsioterapeudid, treenerid ja perearstid on oodatud praktilisele seminarile KAELA PIIRKONNA VAEVUSED: 28. mail 2016 algusega kell 10.00 Tallinna Ülikooli Terviseteaduste ja Spordi Instituudis (Räägu 49).

Teemad keskenduvad lülisamba kaelaosa probleemide hindamisele ja nende füsioterapeutilisele ravile. Loengu erinevates osades arutatakse läbi kaela vaevustega seonduv füsioterapeutiline hindamine (sh erinevad liikuvus- ja lihastestid), harjutusvara ning valik manuaalteraapia võtetest.

Seminar-praktikumi viivad läbi Füsioteraapia Kliiniku füsioterapeudid Lauri Rannama, Indrek Tustit ja külalisesinejana Belgias praktiseeriv füsioteraput Liivia Raudsik (MSc) terapeutiliste harjutustega.

Osavõtutasu on 95€. Eesti Füsioterapeutide Liidu liikmetele ja Eesti Füsioteraapia Üliõpilaste Seltsi liikmetele 85€. Osavõtutasu sisaldab 2 kohvipausi, kerget lõunat, digitaalseid loengumaterjale ja tunnistust, mille maht 9 koolitustundi.
Päevakava ja registreerimine (kuni 15.mai): http://fysioteraapia.ee/index.php?page=107.

Seminar toimub koostöös Füsioteraapia Kliiniku, Liikumistervise innovatsiooni klastriga SportEST ja Tallinna Ülikooliga. Seminari kaastoetab Semetron.

Seminar on korraldatud liikumistevise innovatsiooni klastri partnerite ning valdkonna spetsialistide kompetentsi tõstmiseks ning rahvusvahelise tippkompetentsi jagamiseks.


 

Koduleht Elitec'st