Massaaž ja manuaalteraapia

Massaaž soodustab keha taastumist koormusest, aitab paraneda vigastustest ja samuti seada keha liikumiseks parimasse vormi. Pakume üldmassaaži ja lokaalset massaažiteenust ning manuaalteraapiat.

MIKS ON MASSAAŽ JA MANUAALTERAAPIA VAJALIKUD?

Massaaži- ja manuaalteraapias kasutatakse võtteid ja tehnikaid, mis on suunatud skeletilihassüsteemi talitlushäirete kõrvaldamiseks. Peamiselt väljenduvad talitlushäired valudena lihastes ja liigestes, samuti lihasjäikuses või nõrkuses. Peale selle võib liigesliikuvus olla piiratud ja tõsisematel juhtudel tekkida närvi pitsumine.

Terapeut kasutab probleemi põhjuse leidmiseks manuaalse liikuvuse ja jõu teste, funktsionaalseid teste ja palpeerimist. Leitud probleemi põhjal võtab terapeut kasutusele tehnikaid, mis on suunatud valu alandamiseks, lihastasakaalu ja liigesliikuvuse parandamiseks.

Info ja registreerimine

VEERENNI FILIAAL:
Telefonil 699 6515

VIIMSI FILIAAL:
Telefonil 6557056 

Lauri Rannama vastuvõtule registreerimine telefonil 504 6584.

Registreerimiseks on vajalik patsiendi isikukood.

Vastuvõtuajast/uuringust loobumisel palume teavitada Spordimeditsiini SA registratuuri vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule uuringule/vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab Spordimeditsiini SA endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata uuringu/vastuvõtu kehtiva hinnakirja järgi.

 

Füsioterapeudid

Priit Ailt

Katre Lust-Mardna 

Anastassia Šipilova

Lea Saapar

Liina Latt (lapsehoolduspuhkusel)

Hind
Massaaž, lokaalne, 30 minutit28 €
Massaaž, üld, 50 minutit45 €
Massaaž, üld, 75 minutit60€
Lümfimassaaž, kuni 55 minutitfüsioterapeut Anastassia Šipilova45 €