SPORDIMEDITSIINI SIHTASUTUS

Avatud E-R 9.00 – 19.00
(Füsioteraapia protseduurid 9.30 – 18.30)

Tondi 84/3 (Audentese Erakooli III korrus)
11316 Tallinn
Reg. nr: 90000682

Telefon: +372 699 6515, +372 699 6545
E-post: admin@sportmed.ee

Parkimine

Tondi tänava poolsetes Audentese parklates kehtib parkimiskord, mille kohaselt on lubatud parkida parkimiskellaga kolm tundi tasuta. Parkimiskella puudumise korral saab parkimisaega fikseerida spordikeskuse fuajee parkimisautomaadis. Parklat haldab EuroPark.

Palume kindlasti järgida üldisi parkimisreegleid ja viitasid. Parkimine on lubatud vaid selleks ette nähtud kohtadel. Juhile, kes pargib sõiduki reeglite vastaselt, kellata või ajalimiiti ületades, väljastab EuroPark trahvi. Liiklejaid segavad sõidukid teisaldatakse.

Audentese kompleksi ala parkimiskohtadel on võimalik parkida tasuta. Parkimiskohad asuvad väikese koolimaja küljel, söökla ja õpilaskodu taga ning staadioni kõrval. Samuti on võimalik tasuta parkida Tondi tänava äärsel alal.


Spordimeditsiini Sihtasutus pakub spordimeditsiinilisi uuringuid, ravi ja konsultatsioone harrastus-, noor- ja tippsportlastele ehk igaühele, kes liigub või plaanib hakata spordiga tegelema.

Spordimeditsiini Sihtasutuse rajas 1998. aastal Eesti Olümpiakomitee, et tagada tippsportlastele kvaliteetne spordimeditsiini teenus. Oleme jätkuvalt Eesti Olümpiakomitee koostööpartner. Meie juures käis uuringutel enamik Rio mängudel võistelnud Eesti olümpiakoondisest. Osutame tippsportlastele ravi ka vigastuste korral ja taastumiseks.

Olümpiasportlastega võrdset kvaliteeti pakume noorsportlastele ja harrastajatele. Meie tunnustatud ja pikaajalise kogemusega spordiarstid, sporditraumatoloogiale spetsialiseerunud ortopeedid ja füsioterapeudid aitavad ennetada haigusi, ravida traumasid, määrata kehalist töövõimet, edendada tervist ja kiirendada taastumist.

SPORDIMEDITSIINI SA-S TÖÖTAVAD TUNNUSTATUD JA PIKAAJALISE KOGEMUSEGA SPETSIALISTID:

Spordiarstid
Dr Leena Annus
Dr Ants Kiviselg
Dr Muza Lepik
Dr Krista Lääne
Dr Pii Müller
Dr Katrin Raudsik
Dr Marge Šuman
Dr Meelis Vainu
Dr Virve Vask
Ortopeedid
Dr Eldur Annus
Dr Mihkel Mardna
Dr Kaspar Rõivassepp
Kardioloogid
Dr Kaido Hanni
Dr Marge Šuman
Õed
Triinu Lepik (vanemõde)
Dana Aksinovitš
Kadi Reinujaan
Meril Saarkoppel
Olga Volovik

Tatjana Potapov (lapsehoolduspuhkusel)
Liisi Sulamägi (lapsehoolduspuhkusel)
Administraatorid
Merlin Karma
Annely Lõhmus
Kerli Pärn
Sihtasutuse juhatuse liige on dr Mihkel Mardna. Büroo juhataja Merju Mahmastol viibib lapsehoolduspuhkusel, asendab projektijuht Marit Riis.