Füsioterapeudi vastuvõtt

Füsioterapeudi vastuvõtul leitakse lahendus mitmesugustele skeletilihassüsteemi probleemidele, milleks võib olla igapäevategevusi või sportimisharrastusi piirav valu, lihasjõudluse langus, liigesliikuvuse piiratus või muu probleem.

Praktikas on sagedasemad füsioterapeudi poole pöördumise põhjused lihaspinged, valulikkus alaselja ja kaela piirkonnas, samuti valulikud õla- ja põlveliigesed.

Füsioteraapia teenuseid teostab meie hea koostööpartner Füsioteraapia Kliinik OÜ.

MIDA TERAPEUT TEEB?

Füsioterapeut hindab teie funktsionaalseid võimeid ja selgitab, kuidas neid parandada, nõustab ning soovitab abivahendeid. Patsiendi võimete parandamiseks kasutab terapeut individuaalselt määratud terapeutilisi harjutusi, manuaalseid võtteid, teipimist (kinesioteipimine või dünaamiline teipimine), füüsikalise ravi meetodeid jne.

Füsioteraapia protsess koosneb etappidest: füsioterapeutilisest hindamisest, füsioteraapia planeerimisest ja läbiviimisest ning tulemustele hinnangu andmisest.

Raseduse ajal aitab õigete harjutustega tegelemine ja skeletilihassüsteemi tugevana hoidmine efektiivselt vältida valusid alaseljas. Füsioterapeudi poolt personaalselt Teile koostatud kava aitab ennetada ja vabaneda ka pingetest kaela ja õlavöötmes. Füsioterapeut oskab jagada häid nõuandeid edaspidisteks rasedusaegseteks treeninguteks, samuti sünnitusejärgseks taastumiseks.

Meie Viimsi filiaalis toimub ka BEEBIDE FÜSIOTERAAPIA.


VASTUVÕTUKS VALMISTUMINE

Füsioterapeudi vastuvõtule minnes võtke kaasa või pange selga mugav sportlik riietus.

Vastuvõtuks ei ole vaja saatekirja.