Terviseuuringuks valmistumine

ENNE UURINGUT

Terviseuuring on põhjalik analüüs, mille edukaks läbimiseks on vaja arsti ja patsiendi koostööd. Uuringule eelneval päeval on lubatud teha vaid kerget trenni, pigem teha trennivaba päev. Uuringu läbiviimiseks on oluline, et tervislik seisund oleks hea ja puuduksid vigastused. Ägedast haigusest (palavik, viirus- ja nakkushaigused, köha, nohu) peaks möödas olema vähemalt paar nädalat.

UURINGUPÄEVAL

Selleks, et uuringu tulemused oleksid pädevad ja peegeldaksid tervislikku seisundit õigesti, peaks uuringupäeval hoiduma igasugusest treeningust.

Oluline on süüa 1,5-2 tundi enne uuringut ja tarvitada piisavalt vedelikku. Kohvi või kanget teed uuringupäeval juua ei tohiks. Samal ja eelneval päeval vältida alkohoolseid jooke.

Palun tulge uuringule 15 minutit varem, et jõuaksite riideid vahetada ja vajadusel kohapeal küsimustiku täita.

UURINGULE PALUME KAASA VÕTTA:

  • Isikukoodiga dokument;
  • Spordiriided ja -jalanõud;
  • Pesemisvahendid;
  • Täidetud küsimustik.

 

Info ja registreerimine

VEERENNI FILIAAL:
Telefonil 699 6515

VIIMSI FILIAAL:
Telefonil 6557056 

Registreerimiseks on vajalik patsiendi isikukood.

Vastuvõtuajast/uuringust loobumisel palume teavitada Spordimeditsiini SA registratuuri vähemalt 24 tundi enne märgitud aega. Kui patsient ei tule uuringule/vastuvõtule ja sellest ei teata, siis jätab Spordimeditsiini SA endale õiguse patsienti edaspidi mitte teenindada seni, kuni patsient tasub teostamata uuringu/vastuvõtu kehtiva hinnakirja järgi.

 

Arstid

dr Ants Kiviselg

dr Muza Lepik

dr Krista Lääne

dr Pii Metsavas

dr Katrin Raudsik

dr Marge Šuman

dr Meelis Vainu

dr Virve Vask